Liceum

Najlepsze szkoly dla dzieci uposledzonych

4 Porady propagatorów by umożliwić Ci, Gdy pedagogów specjalnych spróbować użyć aprobowanych IEP! Czy jesteś rodzicem dziecka z autyzmem odbiera specjalnych usług edukacyjnych z okręgu szkolnego? Mają specjalne wychowawcy w swojej dzielnicy próbował zmienić usługi IEP dziecka, bez twojej zgody? Czy jesteś sfrustrowany i nie wiem, czy to jest jeszcze dozwolone, a co z tym zrobić? Ten artykuł zawiera informacje o tym, dlaczego okręgi szkolne nie może stosować dziecko w IEP kształcenia specjalnego jest bez zgody rodziców; oraz cztery końcówki poparcia upoważnić was jak pokonać tę blokadę!

Kilka sądy orzekały w tym Sądu Najwyższego Stanów Zjednoczonych; że okręgi szkolne muszą starać się o należytą słuch proces, jeśli chcą wdrożyć IEP, bez zgody rodzica. Na przykład: Jeżeli szkolny stanach, że dziecko z autyzmem nie potrzebuje specjalnych usług edukacyjnych, a mają zamiar zatrzymać usługi; są oni zobowiązani do złożenia na należytym rozprawie procesu. Niestety, może być stanowczy trwałe w rzecznictwo, aby upewnić się, że pracownicy szkoły to zrozumieć.

Porady propagatorów

1. Jeżeli okręg szkolny rozwija IEP na spotkaniu, że nie zgadza się z; następnego dnia wysłać okręgu szkolnego list, wyjaśniając im szczegółowo, dlaczego nie zgadza się z proponowanym IEP. Zachowaj kopię dla siebie, i ręcznie dostarczyć list do okręgu szkolnego.

2. Jeżeli szkoła nie złożyć na rozprawie z powodu procesu (przed wdrożeniem niezatwierdzonych IEP), możesz złożyć do rzetelnego procesu zapoznaniu się i poprosić o "ruszać" placement jak i usług (od ostatniego zgodził od IEP). Należy również zwrócić się do funkcjonariusza słuchu zmianę ciężaru dowodu na okręgu szkolnego, ponieważ odmówił złożenia, ponieważ większość Zjednoczone umieścić obciążenia partii, że pliki (tylko sześć stanów (CT, DE.


- autor artykułu