Liceum

Najlepsze technika

Najlepsze technika

Dając kilka zadań, które wymagają rysunek nie mówić w ogóle, ja pozytywnie zakłócić co dziecko oczekuje. Ponadto, różne wzory zachowań opozycyjno wyzywające i mogą być odkryte na tych instrumentach, często bez dziecka, nawet nie wiedząc o tym. Ocena funkcjonowania akademickiego: Dlaczego nie jest to dziecko zakończeniu pracy w szkole?producent pesto do makaronu Czy praca zbyt trudne (zawsze możliwe), czy dziecko jest zbyt trudne? Ta część oceny nie musi być wszystko, co głębokie, ale nie musi rozstrzygnąć kwestię potencjału w stosunku do wydajności.

Ocena funkcjonowania intelektualnego: testów IQ może sygnalizować obszary zainteresowań, mocnych i potrzeb, warunki i potencjał do wglądu, z których wszystkie są pomocne w opracowywaniu interwencji nauki. Skrajne funkcjonowania intelektualnego może stanowić trudność. Umysłowo opozycyjne i wyzywające młodzieży są odporne na zmiany; mają problemy rozwijającego wgląd w ich zachowaniu (mają doświadczyć konsekwencji zamiast rozważa "co jeśli ..." jako motywacji do zmiany zachowania). Oczywiście, jeśli dziecko jest poważnie niedobór umiejętności intelektualnych, pewnie już to wiedzą. Naprawdę jasne młodzieży, z drugiej strony, już wiedzą, że jesteś mądrzejszy niż dorośli , działają one pozostać skok przed siebie.

Rzutowa ocena: rzutowa ocena składa się z pytań i problemów, które nie mają dobrych lub złych odpowiedzi. Ocena ta służy do oceny, jak młodzież uporządkować swoje odpowiedzi do zadań. instrumentów oceny należą słynne "ink blot" karty, pytania dokończenie zdania i otwartych tematycznych (historia) karty. Egzaminator szuka treści i wzory odpowiedzi, które mogą pożyczać wgląd w stan emocjonalny i psychiczny dziecka. Ponieważ młodzi ludzie zazwyczaj mają małe doświadczenie z oceną projekcyjnej, ta część oceny jest trudne dla dziecka do "fałszywych" lub manipulować.

obliczskladkeocac.pl
- autor artykułu