Liceum

Nauka szybkiego czytania

Nauka szybkiego czytania

3 sposoby pomocą 13 Disability kategorię do Korzyść Twojego dziecka niepełnosprawnego! Czy jesteś rodzicem dziecka z niepełnosprawnością, która nie była w stanie przekonać specjalnych pracowników oświaty, że dziecko wymaga specjalnej usługi edukacyjne? Czy czytasz mój artykuł numer 1; Jakie są 13 kategoriach niepełnosprawności kształcenia specjalnego kwalifikowalności, i zastanawiam się, jak można wykorzystać te informacje do korzystania swoje dziecko? Ten artykuł jest dla ciebie, bo będą dyskutować na 3 sposoby dla Ciebie jako rodzica do korzystania z 13 kategorii niepełnosprawności, aby skorzystać dziecku.

# 1 Way: Doprowadzić listę kategorii kwalifikacyjne, aby kwalifikowalności spotkanie Twojego dziecka. Użyj tej listy do opowiedzenia, że ??niepełnosprawność dziecka jest jednym z objętych 13 niepełnosprawnych w Individuals with Disabilities Act Edukacji 2004 (IDEA 2004). Dla przykładu: Szkoły niechętnie rozpoznawać specyficzne trudności w uczeniu się i zapewnić prawidłową naprawę, więc znając definicję szczegółowego medicaline uczeniu (wykazuje zaburzenia w jednym lub więcej z podstawowych procesów, takich psychologicznych jako język wizualny, silnik ETC-co negatywnie wpływa na edukacja dziecka) może pomóc popierać danej kategorii niepełnosprawności. Kiedy dziecko jest identyfikowany jako LD można zbadać, co metoda oparta badania jest ponowne pośredniczy nauka niepełnosprawność dziecka, a rzecznikiem tych usług dla Twojego dziecka.

Droga nr 2: Użyj listy do poparcia dla odpowiedniej kategorii niepełnosprawności dla Twojego dziecka. W celu określenia odpowiednich usług oraz działań naprawczych, który potrzebuje dziecko, niepełnosprawność dziecka musi być odpowiednio determined.For Przykład: Wiele personel szkoły chcą stwierdzić, że dzieci z autyzmem w rzeczywistości powinny być klasyfikowane jako psychicznie (ED).


- autor artykułu