Poprawianie matury

Poprawianie matury

Czy wiesz, że brak koncentracji, zapominanie i łatwy distractibility to nie jedyne problemy, których doświadczają osoby dotknięte zaburzeniami z deficytem uwagi (ADHD) nadpobudliwe? Dzieci i dorośli z ADHD są również narażone na psychologicznych warunków, takich jak niepokój i bezsenność. Choć naukowcy nie wiedzą, dlaczego te warunki, choroby, ich istnienie jest fakt, że osoby cierpiące na ADHD mają do czynienia z.

Dobrą wiadomością jest to, że współistniejących warunków ADHD często odchodzą tak szybko, jak objawy są traktowane. W międzyczasie, można zmniejszyć wpływ lęku i bezsenności z preparatów ziołowych, takich jak passiflory. Męczennica to wieloletnie pnącze wspinaczki charakteryzuje się piękne niebieskie, fioletowe lub różowe kwiaty. Mimo, że roślina jest rodzimy na północ, południe, i Ameryki Środkowej, obecnie jest uprawiany w Europie ze swoich silnych właściwościach leczniczych.

Męczennica jest zwykle używany jako alternatywa leczenia lęku. Podobnie jak w przypadku leków psychoaktywnych benzodiazepin, passiflory zwiększa poziom chemicznej mózgu o nazwie kwas gamma-aminomasłowy (GABA). GABA jest głównym neuroprzekaźnikiem hamującym w mózgu. To hamujące ponieważ spowalnia poziom aktywności neuronów, zmniejszając nadmierną aktywność mózgu i produkujących spokojniejsze stan umysłu. To działanie hamujące receptory GABA występuje wtedy, gdy są wywoływane wprowadzić więcej jonów chlorkowych do neuronów. W ten sposób, mózg przechodzi w stan spokoju, tranquilized sprzyjające snu lub wypoczynku. Benzodiazepiny i zioła, takie jak passiflory dokonać GABA bardziej skuteczne przy wprowadzaniu jonów chlorkowych do neuronów.

Oprócz promowania dobrego snu i obniżony niepokój, passiflory może być bardzo pomocne dla każdego w bezglutenowej diety wolnej kazeiny.

– autor artykułu