Liceum

Poprawianie matury

Poprawianie matury

Czy wiesz, że brak koncentracji, zapominanie i łatwy distractibility to nie jedyne problemy, których doświadczają osoby dotknięte zaburzeniami z deficytem uwagi (ADHD) nadpobudliwe? Dzieci i dorośli z ADHD są również narażone na psychologicznych warunków, takich jak niepokój i bezsenność. Choć naukowcy nie wiedzą, dlaczego te warunki, choroby, ich istnienie jest fakt, że osoby cierpiące na ADHD mają do czynienia z.http://epo-serwis.pl/serwis_opon.php

Dobrą wiadomością jest to, że współistniejących warunków ADHD często odchodzą tak szybko, jak objawy są traktowane. W międzyczasie, można zmniejszyć wpływ lęku i bezsenności z preparatów ziołowych, takich jak passiflory. Męczennica to wieloletnie pnącze wspinaczki charakteryzuje się piękne niebieskie, fioletowe lub różowe kwiaty. Mimo, że roślina jest rodzimy na północ, południe, i Ameryki Środkowej, obecnie jest uprawiany w Europie ze swoich silnych właściwościach leczniczych.

Męczennica jest zwykle używany jako alternatywa leczenia lęku. Podobnie jak w przypadku leków psychoaktywnych benzodiazepin, passiflory zwiększa poziom chemicznej mózgu http://wal-tom.pl/ o nazwie kwas gamma-aminomasłowy (GABA). GABA jest głównym neuroprzekaźnikiem hamującym w mózgu. To hamujące ponieważ spowalnia poziom aktywności neuronów, zmniejszając nadmierną aktywność mózgu i produkujących spokojniejsze stan umysłu. To działanie hamujące receptory GABA występuje wtedy, gdy są wywoływane wprowadzić więcej jonów chlorkowych do neuronów. W ten sposób, mózg przechodzi w stan spokoju, tranquilized sprzyjające snu lub wypoczynku. Benzodiazepiny i zioła, takie jak passiflory dokonać GABA bardziej skuteczne przy wprowadzaniu jonów chlorkowych do neuronów.

Oprócz promowania dobrego snu i obniżony niepokój, passiflory może być bardzo pomocne dla każdego w bezglutenowej diety wolnej kazeiny.

- autor artykułu