Szkola zawodowa

Jak uczyc dzieci z ADHD?

Jak uczyc dzieci z ADHD?

Chociaż kategoria niepełnosprawność nie ma ustalić, usługi, w rzeczywistości często zdarza; a dzieci z kategorii ED często odmawia usług edukacyjnych. W tym przykładzie należy użyć definicji ED z mojego artykułu "... niemożność dowiedzieć się, że nie da się wytłumaczyć, czuciowej lub czynników zdrowotnych intelektualnego" do opowiedzenia się, że Twoje dziecko ma inne problemy, które mają wpływ na ich zdolność do uczenia się, więc dlatego Twoje dziecko nie może być oznaczony psychicznie.airflow - wentylacja Wiele dzieci z autyzmem mają problemy związane z autyzmem, kwestie integracji sensorycznej, wyraziste i receptory mowy i trudności w uczeniu się, które mogą wyjaśnić swoje problemy z nauką. Pozostawia się ED jako kategoria niepełnosprawności, ponieważ dziecko ma inne problemy, które powodują trudności z nauką. # 3 Way: Użyj listy kategorii, aby kształcić się na temat kategorii OHI: Dziecko wykazuje ograniczoną siłę, czujność, z powodu przewlekłych lub ostrych problemów zdrowotnych, w tym, ale nie ograniczając się do astmy, ADD / ADHD, etc, co negatywnie wpływa na edukacja dziecka.

Bądź ostrożny pozwalając okręg szkolny aby skorzystać z tej kategorii, jeśli dziecko ma ADD lub ADHD, i mogą mieć trudności w uczeniu się. Niektóre okręgi szkolne mogą być oferowanie OHI jako kompromis, gdy rodzice uważają, że ich dziecko może mieć trudności w uczeniu się. Okręg szkolny może wówczas odmówić dziecku usług edukacyjnych, które mogą potrzebować. OHI nie jest kompromisem dla konkretnej kategorii niepełnosprawności uczenia się, moim zdaniem. Dzieci z trudnościami w uczeniu się, które potrzebują odpowiedniej rekultywacji można podawać tylko w przypadku trudności w uczeniu dziecka są rozpoznawane przez specjalnych pracowników oświaty .

Jak uczyc dzieci z ADHD?

Poprzez edukację pod uwagę kategorii 13 niepełnosprawności można zwiększyć szanse swojego dziecka bycia zakwalifikowanych do specjalnych usług edukacyjnych, a także zwiększyć swoje szanse na zakwalifikowanych na podstawie odpowiedniej kategorii niepełnosprawności.Będzie to również zwiększyć szanse dziecka na otrzymanie odpowiedniego wykształcenia! Dalej walczyć dla swojego dziecka, są one w zależności od Ciebie.


- autor artykułu