Szkola zawodowa

Jaka szkole wybrac po gimnazjum?

Jaka szkole wybrac po gimnazjum?

Leży około Pedagogiki Specjalnej kwalifikowalności i 6 sposobów, aby je pokonać! Czy jesteś rodzicem małego dziecka, który myśli, że ich dziecko może mieć autyzm? Czy uważasz, trudności w odczytaniu Twojego dziecka może być związany z trudnościami w uczeniu się? Próbowałeś się, że Twoje dziecko pod kątem edukacji specjalnej kwalifikacji i twój okręg szkolny nie powiedział?panele HMI Ten artykuł omówi kłamstwa, które są związane z edukacji specjalnej kwalifikacji i 6 sposobów przezwyciężenia kłamstwa dla dobra dziecka.

Lies związane z edukacji specjalnej kwalifikacji:

1. Będziemy testować swoje dziecko, ale mamy wybrać testy, a obszary mają być testowane. Do osób niepełnosprawnych Education Act (IDEA) stwierdza, że ??rodzice muszą wyrazić świadomej zgody na badania (oraz do wyrażenia świadomej zgody rodzic musi wiedzieć obszary mają być testowane i jakie badania będą wykonywane) i że dziecko ma być testowany we wszystkich obszarach podejrzeniem niepełnosprawności.

2. Musisz podpisać formularz zwolnienia lekarskie, dzięki czemu możemy uzyskać dokumentację medyczną dziecka, zanim zrobimy badania. Rejestry medyczne są prywatne pod HIPPA i okręgi szkolne nie mają prawa do nich.

3. Twoje dziecko jest na liście oczekujących na badania, bądź cierpliwy. IDEA nie pozwala na listach oczekujących na usługi badań i kształcenia specjalnego. Badanie musi być zakończona w ciągu 60 dni po formularz zgody jest podpisany.

4. Twoje dziecko jest niepełnosprawne, ale to nie wpływa na ich edukację. Aby kwalifikować się do kształcenia specjalnego dziecko musi mieć dwie rzeczy: A. niepełnosprawności i wymaga B. edukacyjne; to jest to, nic innego.

5. Twoje dziecko nie ma autyzm, ale ma zaburzenia emocjonalne / zachowanie. Wiele okręgów szkolnych stwierdzić, że dziecko nie ma konkretnej niepełnosprawności; nawet bez ich testowania.

płyty stropowe FILIGRAN
- autor artykułu