Szkola zawodowa

Matura rozszerzona

1. "Czy rodzic zaangażowany w chronionym działalności http://www.domy-balik.pl/?" 2. "Czy dzielnica świadomi chronionego działalności?"

3. "Czy rodzic lub uczeń poddany niekorzystnym działaniem?"

4. "Czy neutralna trzecia strona zdecydować istnieje związek przyczynowy lub połączenie pomiędzy chronionym aktywności i niekorzystnego działania?"

dekoracje ślubne bielsko biała

5. "Czy okręg szkolny zaoferować uzasadniony niedyskryminującego (non-odwetowego) powód niekorzystnego działania, które neutralna osoba trzecia nie uzna za pre-tekstowa?"

Kilka uwag na temat testu pięciopunktowej:

1. Zgodnie # 1 rzecznictwa jest uważana za działanie ochronne jak również złożenie skargi państwa lub skargi w związku z procesem.

2. Pod nr 2 najbardziej wyjątkowych specjalistów edukacji znam poparcia rodziców, zwłaszcza jeśli rodzic złożył skargę lub z powodu procesu.

3. Pod nr 3 niekorzystne działanie oznacza negatywnego działania, takie jak zawieszenie dziecko lub dzwoniąc CPS i złożenia skargi wykorzystywania dzieci.

4. Zgodnie # 4 odwet musi być ściśle terminowe do chronionej działalności rzecznictwo lub OCR może rządzić przeciwko wam na swojej skargi.

5. Pod nr 5 to w niektórych przypadkach jest to, co powoduje, że rodzic stracić reklamacji - Jeżeli szkoła może wymyślić wiarygodny niedyskryminacyjny przyczyny działania, a następnie stwierdzenie może być niezgodne z rodzicem.

OCR niedawno wydała drogiej koleżanki list (kwiecień 2013) o odwecie, które można pobrać pod, http://www2.ed.gov/about/offices/list/ocr/letters/colleague-201304.html. To jest wielki zasób, który może zapewnić pomyślną rzecznictwo.

Jedyną rzeczą, która zmniejszy odwetu jest egzekwowanie, który jest zwykle w lewo do rodzica. Wierzę, że należy złożyć reklamację OCR na zawsze działań odwetowych prowadzonych przez specjalnych pracowników oświaty (które można udowodnić, oczywiście).Ciężko pracować, aby zapewnić pisemne dowody, by udowodnić swoją sprawę, jak to test pięciu momencie swojego roszczenia odwecie (ze wszystkich swoich dowodów na liście, a dołączone oczywiście). odwetu rodzicielskiej często pojawia się w ciemności, a jeżeli światło jest wniesiona do niego, sytuacja bardzo dobrze mogłoby poprawić! Nigdy nie przestaniemy walczyć dla swojego dziecka, on lub ona jest tego warta!

wynajem koparek lubelskie
- autor artykułu