Szkola zawodowa

Nauka za granica

Nauka za granica

Ledwie tydzień mija, że ??nie odbierać e-maile od rodziców, dziadków i nauczycieli. Zwracają uwagę, że ich dziecko, wnuk lub student jest zdecydowanie ODD (zaburzenia opozycyjno Defiant). Kiedy pytam, jak chłopak został zdiagnozowany, jestem często powtarzał, że rodzic, dziadek lub nauczyciel, wykonana diagnoza się na podstawie obserwowalnych objawów i zachowań.obrazy olejne na sprzedaż

Gdyby to było takie proste. Zawsze odbywa się do pojęcia, że ??skuteczna interwencja musi śledzić dokładną ocenę. W przeciwnym wypadku, warunek może być traktowane jako pierwsze, gdy jest to rzeczywiście coś innego. W takim przypadku nie tylko wystąpienia rehabilitacja kręgosłupa kraków nie była skuteczna, odpowiednia diagnoza i leczenie będzie pominięty. Może to spowodować, że prawdziwym problemem jątrzyć, a nawet pogorszyć.

Strzeż się sobowtór Warunków

Istnieje szereg warunków dzieciństwa, które prezentują znacznie takie same objawy i zachowania się dziwne. Należą do nich depresja, zaburzenia lękowe, ADHD, zaburzenia bipolarne stres, warunki, pojawiających zaburzenia osobowości, warunki medyczne i inne problemy. Ocena i diagnoza ODD musi brać pod uwagę wszystkie te i ustalić, że nie są podstawowym warunkiem dziecka lub zaburzenia, albo, że dwa lub więcej warunków współistnieją (współwystępowanie). Dokładna ocena ODD musi również określić nasilenie objawów i skutków i zachowań w czasie dziecka, jak te zachowania mają wpływ na innych i ogólne znaczenie kliniczne choroby, jak to może mieć wpływ na wzrost i rozwój młodzika. W skrócie, skuteczna ocena jest kompletnym mapowanie regionu nieznane ... wewnętrzne funkcjonowanie dziecka lub nastolatka.

Składniki oceny:

Jestem jasne, na fakt, że nie istnieje jeden sposób, aby dokonać oceny. (Mam na myśli terminy oceny i oceny i jest to samo). Co jest tutaj wymienione jest modelem procesu użyłem lat.
metryicentymetry
- autor artykułu