Szkola zawodowa

Profile humanistyczne

Czy Twoje dziecko walce z Learning You Can Homeschool Twoje dziecko!Przez lata Rozmawiałem z wielu rodzin, które borykają się wyzwań edukacyjnych. Oni często mają swoje dziecko w szkole, ponieważ czują, brakuje im wiedzy, aby spełnić ich potrzeby edukacyjne. Pracując z kimś z doświadczeniem w tej dziedzinie mogą być pomocne w czasie, nie zapomnij, że jesteś ekspertem w odniesieniu do Twojego dziecka.oblicz ubezpieczenie auta Kto wie, to dziecko lepiej? Robisz, oczywiście!

Najczęściej zadawane pytania:

1. Czy muszę mieć etykietę? Od czasu do czasu, o kierunku lub etykietę zapewnia finansowanie, ale często ogranicza oczekiwania. Dla prawidłowej diagnozy medycznej, do zaburzeń genetycznych, etykieta prowadzi się leczenia. Jeśli z drugiej strony, czołowy przypisany etykiety ze względu na liście objawów / zachowań, a nie badania krwi lub innym laboratoryjnym uwaga ograniczania oczekiwania lub z zastosowaniem leczenia (jak leki). Jednakże, nawet z diagnozą niemedycznych, może być składnikiem metaboliczna / zdrowie. Jak działa system trawienny danej jednostki mogą wpływać na naukę. Jednym z problemów, z jakimi borykają się wielu, którzy walczą jest "nieszczelny zespół jelita". Dopóki nie rozwiąże problemu takiego, walka pozostanie.

2. Po ustaleniu, jeśli chcemy realizować diagnozy / label, jaki jest następny krok? Poza tym wiedząc, gdzie dziecko jest naukowo trzeba dokonać inwentaryzacji zadań, które stanowią wyzwanie dla dziecka. Znalezienie przyczyny dla tych wyzwań jest kluczem do rozwiązania problemu. Na przykład, jeśli dana osoba ma trudności z korzystaniem akustyka w procesie nauki czytania, pewnie ma niską przetwarzania słuchowego. Jeżeli to prawda, http://denarte.pl/uslugi_endodoncja.htm to prosta czynność odbywa się w ciągu 3 minut, 2 razy dziennie, w godzinach nadliczbowych będzie rozwijać tę umiejętność.

3. W jaki sposób mogę wybrać odpowiedni program nauczania? Jeśli kiedykolwiek poszedł do konwencji homeschool wiesz, że bogactwo nauczania istnieje.


- autor artykułu