Co warto wiedziec o szkolach ponagimnazjalnych?

5 rzeczy, które rodzice powinni wiedzieć o studiach i edukacja specjalna, aby pomóc dzieckuCzy jesteś rodzicem dziecka w szkole przyjmującej specjalnych usług edukacyjnych? Czy obawia się, że dziecko z autyzmem nie otrzymuje odpowiednich usług przejściowych być przygotowany do życia po szkole? Chciałbyś uzyskać więcej informacji na temat studiów i kształcenia specjalnego? Ten artykuł daje 5 rzeczy, które musisz wiedzieć, jako rodzic, jak dziecko kieruje kierunku studiów.

1. Dziecko niepełnosprawne ma prawo być wykształcony w wieku od 3 do czasu ich 22. urodzin. Sprawdź IEP swojego dziecka, jeśli są w szkole i upewnij się, że data zakończenia studiów nie wcześniej wymienionych jest aż Twojego dziecka 22. urodziny.

2. Specjalne pracowników oświaty nie może ukończyć swoje dziecko tylko dlatego, że mają wystarczająco dużo punktów. Prawo wymaga specjalnych pracowników oświaty zachować inne rzeczy na uwadze przy ustalaniu daty ukończenia. Mój syn szkoła Shauna próbowałem tej sztuczki na mnie, a ja nie gryzą, ale z powodzeniem zalecał przed ukończeniu studiów, bo nadal potrzebne usługi.

3. Definicja kształcenia specjalnego jest: indywidualnie na podstawie wykształcenia, który przygotowuje studentów do nauki po szkole, zatrudnienia, samodzielnego życia i poczucie finansowej samowystarczalności. Jeśli dziecko nadal wymaga funkcjonalny trening umiejętności, więcej nauki akademickiej, pomoc w zakresie deficytów umiejętności, usług przejściowych, umiejętności pracy oraz szkolenia i / lub usługi związane nie są gotowe do studia.

4. Wiele państw opracowali świadectwo ukończenia zamiast podawać dzieciom regularne maturę. Do osób niepełnosprawnych Education Act (IDEA) stwierdza, że ??usługi kształcenia specjalnego koniec, gdy dziecko otrzymuje regularną edukację dyplom. Usługi nie kończą się, jeśli dziecko otrzymuje certyfikat ukończenia kursu i nadal wymaga specjalnych usług edukacyjnych do korzystania z ich wykształceniem.

5. 26 stanach USA mają lub planują mieć wysokie Stawka egzaminy wyjścia. Może to wpłynąć na zdolność dziecka do udziału nauki szkolnej post. Z powodu sporu niektóre kraje zaoferowały zwolnień dla dzieci niepełnosprawnych. Skontaktować się z działem stanów edukacji w celu ustalenia, czy mają wysokie Stawka egzaminy wyjścia.

Wiele państw nie ma wystarczającej ilości usług dla dorosłych z niepełnosprawnością dla wszystkich ludzi, którzy ich potrzebują. To jest powód, że bardzo ważne jest, aby mieć dziecko pobyt w szkole tak długo, jak to możliwe. Wykorzystać te informacje, aby pomóc dziecku otrzymywać obsługę przejścia musi się tak, że będą one przygotowane do nauki po szkole, i samodzielnego życia.

http:/www.bratbud.szczecin.pl
– autor artykułu