Technikum

Jak rozwijac swoje umiejetnosci?

Jak rozwijac swoje umiejetnosci?

6. Nie rób te rodzaj testów do wstępnej kwalifikacji. Pamiętaj, że IDEA wymaga dziecko, aby być testowane we wszystkich dziedzinach podejrzeniem niepełnosprawności. 7. Poznaliśmy się i zdecydował, że dziecko nie spełnia kryteriów kształcenia specjalnego. Rodzice muszą być uwzględnione we wszystkich posiedzeniach, a otrzymasz 10 dniową pisemne zawiadomienie wszystkich spotkaniach dotyczących ich dziecka. Także rodzice są równymi członkami w drużynie, które sprawiają, że każdą decyzję o ich dziecku, w tym kwalifikacji do kształcenia specjalnego.

6 rzeczy, które można zrobić, aby pokonać te kłamstwa:

1. Przejdź do wrightslaw.com i kształcić się na temat fizycznych w Education Act Niepełnosprawnych. Wtedy będziesz wiedzieć, kiedy są okłamał.

2. Zawsze specjalnych pracowników oświaty powiedzieć, że mogą coś zrobić zgodnie z prawem; poprosić o pisemne potwierdzenie stanu czy federalnego edukacji specjalnej ustawy, która mówi, że mogą to zrobić. Czyńcie to na piśmie, tak że nie mogą cię ignorują.

3. Spróbuj znaleźć adwokata lub innego rodzica, który www.justynaczowicka.pl/2015/03/sesje-noworodkowe.html jest zaznajomiony z kształcenia specjalnego, które pomogą Ci poruszać się po systemie.

4. Nałożyć na piśmie wszystkie obszary, które Twoim zdaniem powinny zostać przetestowane, a powodem, dlaczego. Polecane konkretne testy, jeśli są zaznajomieni z nimi. Na przykład: Jeśli uważasz, że Twoje dziecko ma Integracja sensoryczna Processing Disorder (SIPT) poprosić o bioenergoterapia, który jest SIPT zakwalifikował je przetestować.

5. Zapytaj o kopie wszystkich pisemnych sprawozdań (w tym badaniu i interpretacji badań), 10 dni przed posiedzeniem kwalifikowalności i poprosić adwokata lub innego rodzica pomóc zinterpretować wyniki testów. W ten sposób można zrozumieć, co mówią wyniki badań przed spotkaniem.

6. Jeśli obawiasz się, że Twoje dziecko może mieć autyzm, poprosić o autyzmu dziecięcego Rating Scale (samochody).Kiedy zwrócić się do samochodów, powiadomić szkołę, że będzie oczekiwać od nich do wysłania ankiety nadrzędną dla samochodów.

Korzystając z tych 6 porad będziesz przygotowana do wszelkich kłamstw opowiadanych przez specjalnych pracowników oświaty. Stojak do nich, ponieważ dziecko zależy od Ciebie!


- autor artykułu