Technikum

Najlepsza szkola dla dzieci z problemami w nauce

Najlepsza szkola dla dzieci z problemami w nauce

NJ, NY, NV, WV i umieścić ciężar dowodu zawsze w okręgu szkolnego). 3. Jeżeli personel szkolny zrobić pliku z powodu procesu, tak aby mogły wykonywać IEP, że nie zgadza się z (lub jeśli jesteś gotowy do pliku, aby zatrzymać szkoły z wdrożenia niezatwierdzonych IEP); dokonać ustaleń zabrać dziecko do wykwalifikowanego rzeczoznawcę do niezależnego ewaluacji (IEE).serwis laptopów władysławowo Pomoże to określić niepełnosprawności dziecka, albo co konkretnie pokrewnych oraz specjalne usługi edukacyjne potrzeby dziecka. Sprawozdanie z oceny można stosować w odpowiednim procesie co Twój dowód, że szkoły proponowanego IEP nie zapewni dziecku odpowiednie wykształcenie.

4. Jeżeli okręg szkolny nie próbuje wdrożyć IEP, że nie wierzysz dadzą dziecku odpowiednie wykształcenie, może opuścić okręgu szkolnego podatne być zobowiązany do zapłaty za niepublicznej lub usług. IDEA 2004 pozwala rodzicom szukać private placement i usług z powodu braku wolnego odpowiedniej edukacji publicznej (FAPE); a następnie domagać się zwrotu. Znalezienie dziecko nie kwalifikuje się do usług edukacyjnych powiązanych oraz specjalnych wymagało wiele szkół w całym kraju, do poniesienia kosztów prywatnych usług dziecka i nauki.

W powyższym przykładzie, jeśli wychowawcy stwierdza, że ??dziecko z autyzmem nie jest już uprawniony do specjalnych usług edukacyjnych, może być w stanie poszukiwać usług prywatnych i / lub miejsca docelowe, a następnie złożyć właściwy proces o zwrot kosztów prywatnych usług.

Jako rodzic musisz stanowczo i konsekwentnie opowiadają się dla Twojego dziecka, dzięki czemu może on być gotowy do nauki po szkole i produktywnego dorosłym życiu! Powodzenia!

prawo rolne
- autor artykułu