Technikum

Nauczanie domowe - na czym polega?

Nauczanie domowe - na czym polega?

Tylko dwadzieścia krótkich mil od Austin w Teksasie jest Jezioro Niezależny School District (LTISD). Jest to wspólnota autonomiczna edukacyjnego, który zapewnia ostry kontrast gwaru miasta Austin. Pomimo jego bliskość do metra, wszystko w środku dzielnicy Lake Travis jest spokojny. Natura jest dobrze chronione w tej dziedzinie, a poczujesz się jakbyś nadal mieszka w Teksasie o trzydzieści lat temu, ale jednym z najbardziej inteligentnych ludzi, jaką kiedykolwiek miał okazję się zetknąć.

LTISD jest chwalony z doskonałych usług edukacyjnych w dzielnicy Travis. Pierwotnie był on zawarty w regionie zanurzenie Springs i powstała w 1981. Dzisiaj jest to uważane za rejon na własną rękę, i to zaspokaja ponad 5800 studentów. Podczas ostatniego przeglądu, populacja studentów wynosiła 83% rasy kaukaskiej, 2% Azji, 13% Hiszpanie i 1% Afroamerykanów. Jeśli mieszkasz w okolicach jeziora Travis, można skorzystać z wybitnych szkół LTISD użytkownika.

Obecnie istnieje pięć szkół podstawowych tutaj, dwa gimnazja i jedno liceum. Szkoły podstawowe są Lakeway, Jaskinia Bee, Jezioro Travis, Jezioro Pointe i Serene Hills których tylko niedawno został otwarty w 2008 roku gimnazja obejmują Hudson Bend i jeziora Travis Gimnazjum. Jest tylko jedno liceum i to jest Lake Travis Wysoki.

Te wysoce wybitni szkoły z pewnością pomoże dzieciom dostać się do szkół im się przyśni. Oprócz doskonałych wykładowców każdej z tych szkół, atmosfera w Lake Travis Niezależnego School District jest po prostu idealny do nauki. Z dala od hałasu i zanieczyszczenia metra, można mieć pewność, że Twoje dzieci mogły skoncentrować się na swoich badaniach dobrze, a oni być na szczycie ubezpieczenie samochodu dla młodego kierowcy ich zdrowia.

Według wskaźnika Academic Excellence Texas Agencji do Spraw Oświaty, grupa szkół w Lake Travis Niezależnego School District jest naukowo zaakceptowania.
swanson probiotyk
- autor artykułu