Wybor szkoly

Jak dobrze zdac egzamin zawodowy?

Kształcenia specjalnego - Wskazówki Aby przygotować się do IEP Zgromadzenia Przed spotkaniem zespołu

Przed spotkaniem zespołu, spisać listę wypunktowania wszystkich problemów i pytań, które chcesz, aby upewnić się omawiany na posiedzeniu. Zrób listę swoich obawach, wizja, i mocnych stron dziecka. Zapewnienie szkoły z całego prywatnej oceny wyników 10 dni szkolnych przed spotkaniem. I zażądać kopii dowolnego oceny informuje, że szkoła prowadzona. Należy poprosić na piśmie do nich dostać 48 godziny przed spotkaniem.

Na spotkaniu zespołu

Podczas spotkania zespołu nie będzie wiele informacji dostarczonych przez nauczycieli, specjalistów i dostawców usług. Postaraj się doprowadzić kogoś z was, którzy mogą robić notatki, jak zadawać pytania i odpowiedzi na informacje, które zostały podane. Może być wyposażony w projekcie IPN, aby przejrzeć i tanie bluzki damskie hurt dokonać zmian. Nie bój się poprosić o cokolwiek zmienić czujesz nie jest odpowiedni na IEP. Twój wkład jest niezwykle ważne. Nikt nie zna swoje dziecko jak ty. Obsługiwany jest przez prawa, które powinny być włączone i stanie się integralną częścią procesu tworzenia IEP dla Twojego dziecka.

Po spotkaniu zespołu

Otrzymasz końcową proponowane IEP i musi odpowiedzieć w ciągu 30 dni. Dostępne są trzy opcje, kiedy reagować. Można zaakceptować proponowaną IEP w całości odrzucić w całości lub w części odrzucić. Nie polecam odrzucając w całości, jako że zapewnia nic dla studenta. Jeśli odrzucić w części lub odrzucić brakujące lub niewystarczające przepisy, wówczas przyjęte porcje powinny być realizowane natychmiast. Pamiętaj, że to, co jest dla dziecka jest to, czego potrzebują, a nie to, co chcesz i co jest najlepsze. Jako rodzice i adwokatów, zawsze staramy się uzyskać to, co najlepsze, ale prawo obsługuje co jest potrzebne. Jeśli nie czujesz, że Twoje dziecko jest coraz to, czego potrzebują, może zażądać dodatkowych specjalnych oceny edukacyjnych i ocen. Jeżeli nie jesteś zadowolony z oceny szkoły, można poprosić o IEE lub niezależnych Ewaluacja edukacyjna bez kosztów dla Ciebie.

www.plandeki.eu
- autor artykułu