Wybor szkoly

Jak dowiedziec sie, czy twoje dziecko ma dysleksje?

Jak dowiedziec sie, czy twoje dziecko ma dysleksje?

Wiele par ma problemy związane z zapłodnieniem. Będą szukać specjalistów IVF lub specjalistów niepłodności kierować je na ich problem. Jednak, gdy tylko wyobrazić, zmartwienia mogą nie zakończyć. Dowolnej mutacji może spowodować dziecko posiadające różne zespoły. W innych przypadkach choroba może po prostu być dziedziczna. Jednym z takich dziedziczone niepełnosprawności, który wpływa mózg dziecka jest dysleksja.

Dysleksja, dyskalkulia czy jest to zaburzenie psychiczne, w którym dziecko nie jest w stanie czytać, pisać i uczyć się pisowni. Wiele dzieci z dysleksją nie są nudne. Mają poziom inteligencji od średniej do przełożonego. Jednak te problemy, jeśli nie została rozpoznana, nie może go dalej w badaniach.

Jeśli Twoje dziecko ma również problemy w czytaniu, pisaniu i uczeniu się ortografii, może on być mające dysleksję. Jednakże, trzeba dowiedzieć się, czy to jest prawdziwy powód, że nie radzi sobie dobrze w akademickich. Możesz zajrzeć na niektóre wzory w wykonywaniu swojego dziecka, aby sprawdzić dysleksji.

Jak dowiedziec sie, czy twoje dziecko ma dysleksje?

Po pierwsze, spójrz na jego umiejętności słuchania. Sprawdź, czy trzeba powtórzyć swoje polecenia po ich dostarczyć. Czy on ma problemy z zrozumienia, co mówisz? Czy trzeba ponownie słowo poleceń dopóki dziecko Sprzedaż kamperów je rozumie?

Teraz sprawdzić zachowanie dziecka. Dzieci z dysleksją może nie być w stanie koordynować z czasu, odległości i prędkości. Osądźcie, kiedy będzie mógł kontynuować grę. Monitorować liczbę razy traci zaczep.

Następnie trzeba sprawdzić jego umiejętności czytania. To może wymagać większość swojej uwagi. To dlatego, że dzieci z tą chorobą będzie miał najwięcej problemów w czytaniu. Dobrym sposobem na sprawdzenie tego jest czytanie z dzieckiem. Kiedy on czyta, spróbuj skupić się na sprawdzeniu, czy istnieje wzór we wszystkich błędów, czyni.

aby dowiedzieć się więcej kliknij tu.
- autor artykułu