Wybor szkoly

Klasy strażackie

Klasy strażackie

My Personal Journey:

Wychowałem się w małym miasteczku w Mid-West. Moje życie składało się dorasta sportu, przyjaciół i poczucia, że ??będę żyjącego w tym małym miasteczku na resztę mojego życia. Bardzo podobał mi się zapach świeżo skoszonej trawy. Podobało mi się to, że znam każdą osobę w moim wysokiej klasy szkolnej.porównanie ubezpieczeń oc ac Nie można iść do sklepu, nie widząc kogoś, kto nie tylko zna cię dobrze, ale zna dobrze swoją rodzinę. Byłem szczęśliwy. Miałem wszystko, co kiedykolwiek potrzebne. Rodzina, przyjaciele i poczucie bezpieczeństwa. To było dobre życie.

Byłem tak jak reszta moich przyjaciół. Zrobiliśmy wszystko razem i czuł, że wszyscy podnieść nasze dzieci razem. Miałem tylko jeden problem. Czułem, że była przeznaczona dla czegoś większego. Coś większego niż ja i na pewno większe niż w małym miasteczku dorastałem.

Pierwszą książką, jaką kiedykolwiek przeczytać na własną rękę miał Force Recon Marines, które eksploatowane niemal całkowicie na własną rękę za liniami wroga w Wietnamie. Byłem urzeczony. To wszystko brzmiało tak ekscytujące dla mnie. Nie ma większe wiązanie niż wiązanie kutej w walce. Nie mogłem się nacieszyć ich historie. Tak, ci ludzie widział przerażenie, że mężczyźni nie powinni widzieć, a niektóre z tych ludzi miał koszmary do końca życia, ale wyszedł z niej z czymś, co tylko kilka wybranych osób zdaje sobie sprawę w życiu. Więź. Dla mnie, jako dziecko, patriotyzm i ochrona tego wielkiego kraju, było warto, i chciałem, że więź.

Po czterech latach udanej służby w Korpusie Piechoty Morskiej i honorowy absolutorium, wyszedłem i ruszył dalej. The Marine Corps zmienił moje życie. Mężczyźni, że podawane z zmieniło moje życie. Tam nie ma dnia, że ??nie myślę o moich usług jako Marine. To nauczyło mnie wszystko, co potrzebne, aby być najlepszym człowiekiem mogę być.
Program treningowy online
- autor artykułu