Wybor szkoly

Wady i zalety domowego nauczania

Wady i zalety domowego nauczania

Jest to z pewnością mało, biorąc pod uwagę wybitnych ocen otrzymanych przez Lakeway Elementary, Bee Cave elementarny, jeziora Pointe Elementary i jeziora Travis gimnazjum. Hudson Bend Gimnazjum również dogania uznanej ocena z Texas Agencji Edukacyjnej. Rok 2007 był wyjątkowo dobry rok dla Lake Travis z ośmiu licealistów podanych na pochwałę od agencji i dwa Lake Travis licealistów przyznanych jako Narodowy Merit finalistów.ile za oc samochodu Poza tym, czterech uczniów liceum otrzymali również stypendium Narodowego Hiszpanie.

Lakeway Szkoła pozostaje także w Honor Roll Texas biznesu i edukacji Koalicji. Tajemnicą sukcesu niezależnego Lake Travis School District jest jego mocno zwarte i bardzo spółdzielni społeczności. Zamiast konkurują ze sobą, ile kosztuje oc i ac w tym przypadku w szkołach wspierają się nawzajem, aby stać się lepiej. Jeśli nie ma żadnej konkurencji zauważalne, są one tylko w duchu zachęcanie uczniów do jeszcze bardziej doskonałe w ich zadaniach.

Wady i zalety domowego nauczania

Kampusach zawarte w tych dzielnicach każdy z nich ma swój własny kot lub Campus Zespołu Doradczego. To nie tylko obejmują pracowników naukowych, ale również ważne członków społeczności. Mieszkańcy rzecz LTISD z wysoko utrzymanych obiektów szkoły. W zamian dają swoje zobowiązanie do wspierania przyczynę dzielnicy na każdym kroku sposób.

Autor tego artykułu ma doświadczenie w domach Austin. Artykuły o Round Rock nieruchomości ujawnia wiedzę autora na tym samym. Autor opublikował wiele artykułów w swoim blogu Austin nieruchomości, jak również.


- autor artykułu